ABC Design Risus Дитяче автомобільне крісло

Потрібен посібник для вашого ABC Design Risus Дитяче автомобільне крісло? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 0.73 MB)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про ABC Design Risus Дитяче автомобільне крісло, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром ABC Design?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Яке найбезпечніше місце для розміщення автокрісла? Підтверджено
Це частково залежить від автомобіля, але, взагалі кажучи, найбезпечнішим місцем є середина заднього сидіння. Тут дитина знаходиться якомога далі від боків і тому найкращим чином захищена від нещасного випадку. Однак це лише в тому випадку, якщо є повний 3-точковий ремінь безпеки. Якщо в наявності лише поясний ремінь, безпечніше використовувати заднє сидіння біля вікон.

Це було корисно (473)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований ABC Design.