Посібник Acer H5382BD Проектор

Потрібен посібник для вашого Acer H5382BD Проектор? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

Завантажити посібник українською мовою (PDF, 10.64 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Acer H5382BD Проектор, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Acer?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можу я вимкнути проектор відразу після використання? Підтверджено
Після використання проектора лампа залишається дуже гарячою. Найкраще залишати проектор увімкненим після використання, даючи внутрішньому вентилятору час на те, щоб він виконав свою роботу та охолодив лампу. Це продовжить термін служби лампи.

Це було корисно (110)
Що таке корекція трапецеїдальних спотворень? Підтверджено
Проектор часто не можна розміщувати прямо перед екраном або стіною. Через це проектоване зображення може спотворитися. Це ключовий ефект. Корекція трапецеїдальних помилок - це функція, яка вирішує це спотворення. Не всі проектори пропонують корекцію трапецеїдальних спотворень.

Це було корисно (73)
Що таке коефіцієнт контрастності? Підтверджено
Коефіцієнт контрастності показує, як далеко білий білий від найчорнішого чорного. Коефіцієнт контрастності, наприклад, 400: 1, означає, що найчорніший чорний на екрані в 400 разів темніше, ніж найбіліший білий. Високий коефіцієнт контрастності сприяє чіткості зображення.

Це було корисно (39)
Де я можу знайти серійний номер свого проектора Acer? Підтверджено
SNID та серійний номер можна знайти внизу проектора. SNID завжди складається з 11 або 12 цифр. Серійний номер складається з цифр і букв, але в ньому ніколи не буде букви "О".

Це було корисно (3)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Посібник Acer H5382BD Проектор