Посібник Adler AD 4478 Капучинатор

Потрібен посібник для вашого Adler AD 4478 Капучинатор? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 2.71 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Adler AD 4478 Капучинатор, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Adler?
Так Ні
100%
0%
1 голос

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Які види молока я можу використовувати у своєму піноутворювачі? Підтверджено
В основному можна використовувати всі види молока без доданого смаку або цукру, навіть соєве молоко. Щоб отримати найкраще спінене молоко, важливі білки в молоці. Ці білки дегенерують, коли молоко деякий час стояло або було відкрите. Завжди найкраще використовувати молоко з нещодавно відкритої упаковки.

Це було корисно (135)
Молоко не піниться належним чином, чому це? Підтверджено
Можливо, піноутворювач молока не був належним чином очищений після попереднього використання. Старі залишки можуть перешкодити молоку правильно пінитися. Залежно від пристрою завжди може бути частина молока, яка не піниться. Це нормально.

Це було корисно (128)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Adler.