Посібник - Adler AD 8075 Винна шафа

Потрібен посібник для вашого Adler AD 8075 Винна шафа? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 2.43 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Adler AD 8075 Винна шафа, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Adler?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можу я зберігати червоне та біле вино в одній винній шафі? Підтверджено
Так. Червоне та біле вино подають при різній температурі, але ідеальна температура зберігання однакова, будучи 12 ° C.

Це було корисно (137)
Я купив нову винну шафу, чи можу я її негайно увімкнути? Підтверджено
Ні, винна шафа повинна стояти у вертикальному положенні принаймні 4 години, перш ніж її можна буде вмикати. Це тому, що рідина охолоджуючої рідини повинна осісти.

Це було корисно (77)
Якщо я хочу, щоб моя морозильна камера з морозильною камерою була холоднішою, чи слід вибирати більш високу або нижчу настройку? Підтверджено
У більшості морозильних камер із високим рівнем налаштування машина означає сильніше охолодження. При нижчому налаштуванні машина охолоджується менш сильно, а температура в холодильнику-морозильнику буде вищою.

Це було корисно (65)
Скільки часу потрібно, щоб мій холодильник досяг заданої температури після того, як я його увімкнув? Підтверджено
Це залежить від розміру, віку та моделі холодильника. Щоб холодильник досяг заданої температури, може знадобитися від кількох годин до 24 годин. Процес можна прискорити, помістивши непсувні товари в холодильник. Температуру в холодильнику не можна правильно виміряти, відчуваючи повітря всередині. Найкращий спосіб визначити, чи досягнув холодильник встановленої температури, - це помістити в холодильник склянку води з термометром.

Це було корисно (8)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Adler.