AEG BMG 5610 Тонометр

Потрібен посібник для вашого AEG BMG 5610 Тонометр? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 2.13 MB)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про AEG BMG 5610 Тонометр, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром AEG?
Так Ні
67%
33%
3 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Я тільки що виміряв свій кров'яний тиск за допомогою тонометра, але що вважається «нормальним» кров'яним тиском? Підтверджено
Взагалі систолічний тиск 120 і діастолічний тиск 80 вважаються нормальними або здоровими. Люди у віці 60 років і старше можуть мати трохи підвищений кров'яний тиск.

Це було корисно (806)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований AEG.