Посібник AEG WS 10-125 Кутошліфувальна машина

Потрібен посібник для вашого AEG WS 10-125 Кутошліфувальна машина? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

Завантажити посібник українською мовою (PDF, 3.75 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про AEG WS 10-125 Кутошліфувальна машина, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром AEG?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

На яких матеріалах я можу використовувати кутошліфувальну машину? Підтверджено
Кутошліфувальні машини найбільше підходять для використання на металі або камені. Машини виділяють багато тепла і тому менше підходять для використання на дереві або пластику.

Це було корисно (42)
Чи потрібно носити засоби захисту слуху під час використання кутової шліфувальної машини? Підтверджено
Так ти повинен. Хоча кількість шуму, який видає кутова шліфувальна машина, може відрізнятися залежно від марки та моделі, але тривалий вплив сильного шуму може спричинити постійне пошкодження слуху. Ось чому корисно носити засоби захисту слуху.

Це було корисно (6)
Чи потрібно носити захист для очей під час використання кутової шліфувальної машини? Підтверджено
Так. Дрібні частинки можуть підлітати під час помелу. Коли вони потрапляють в око, вони можуть завдати постійного пошкодження ока. Ось чому завжди потрібно носити засоби захисту очей.

Це було корисно (3)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Sorry - Temporarily unavailable due to maintenance
Посібник AEG WS 10-125 Кутошліфувальна машина