Посібник AL-KO SnowLine 620E II Снігоочисник

Потрібен посібник для вашого AL-KO SnowLine 620E II Снігоочисник? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 15.4 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про AL-KO SnowLine 620E II Снігоочисник, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром AL-KO?
Так Ні
67%
33%
9 голоси

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Ted Bailey 24-10-2020
Я дуже задоволений своїм снігоприбирачем, він добре працював протягом 2 зими, однак ремінь (шків), що приводить в рух шнек, несправний, і мені важко змінити ремінь. як поміняти/замінити приводний ремінь шнека?

відповідь | Це було корисно (4)(Translated by Google)
remppa 16-01-2022
довідка по заміні ременя ju tube search 4LXP885

відповідь | Це було корисно (1)(Translated by Google)
Yngve Appelblad 02-02-2021
У мене новий ALKO 777E. Чи можна переобладнати на ремінну передачу, я ледве переношу божевільний клей, коли він застряє через те, що ви не можете їздити диффа, моя попередня Canadiana (зношена через 20 років) була дуже легко керувати більшою колеса і постійний диф.

відповідь | Це було корисно (0)(Translated by Google)
Yngve Appelblad 02-02-2021
Alko 777E. Як зазначено вище

Це було корисно (2)(Translated by Google)
Посібник AL-KO SnowLine 620E II Снігоочисник