Посібник AL-KO SnowLine 700 E Снігоочисник

Потрібен посібник для вашого AL-KO SnowLine 700 E Снігоочисник? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 15.19 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про AL-KO SnowLine 700 E Снігоочисник, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром AL-KO?
Так Ні
35%
65%
23 голоси

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Conanthebarbarian 01-12-2019
Маю зараз 2 роки, користувався машиною всього 3 рази ... Тепер, вчора при ручному запуску, обірвався шнур стартера ... Взяв електричний кабель як шнур стартера, але він теж відірвався. підозрює щось гостре в кришці шнура стартера. Потім після запуску машини з імпровізованою струною без кришки (безпосередньо на маточині двигуна, тобто шнек не перестав обертатися. На ньому, звичайно, є електрозапуск, але струна не повинна порватися після 3-х разів використання! Найкращий у тесті? Ніколи в житті!

відповідь | Це було корисно (10)(Translated by Google)
Dieter Gebelein 20-01-2021
Сьогодні отримав новий снігоприбирач Alko Snowline 700 E, він був частково зібраний! Тепер я хотів би це зібрати, але немає ні детального опису, ні зображень, як зібрати кабелі та встановити інші деталі! На жаль, це дуже недружелюбно для користувача, оскільки покупців Alko залишають більш-менш «під дощем»! Я ніде не можу знайти жодних фотографій з інформацією про підключення кабелів!

відповідь | Це було корисно (0)(Translated by Google)
Посібник AL-KO SnowLine 700 E Снігоочисник