Посібник - Allibert Uno Унітаз

Потрібен посібник для вашого Allibert Uno Унітаз? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 0.35 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Allibert Uno Унітаз, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Allibert?
Так Ні
0%
100%
3 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Яка ідеальна висота унітазу? Підтверджено
Стандартна висота унітазу - близько 40 см. Туалет, що стоїть, часто встановлюють на такій висоті, а підвісний унітаз можна встановити на різну висоту, якщо цього хочеться.

Це було корисно (14)
У моєму керамічному туалеті є тріщина, чи можу я все-таки ним скористатися? Підтверджено
Тріщина в керамічному туалеті не завжди означає, що її потрібно замінити, але її потрібно полагодити. Залежно від тріщини, вона з часом може пропустити воду, що може додатково пошкодити унітаз або пошкодити підлогу.

Це було корисно (1)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Allibert.