Посібник Ardo HX065X Духова шафа

Потрібен посібник для вашого Ardo HX065X Духова шафа? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 4.76 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Ardo HX065X Духова шафа, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Ardo?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Моя піч не нагрівається досить, що мені робити? Підтверджено
Термостат забезпечує перегрівання печей до заданої температури. Ймовірно, що термостат несправний. Нехай він буде замінений. Якщо є сумніви, зверніться до виробника.

Це було корисно (1258)
Що таке піроліз? Підтверджено
Деякі печі оснащені функцією піролізу. Це система очищення, яка спалює бруд і жир у духовці за допомогою дуже високих температур. Після піролізу весь бруд перетвориться на попіл і може бути легко видалений. Якщо піч має функцію піролізу, доцільно використовувати її 3-4 рази на рік, щоб підтримувати духовку в чистоті.

Це було корисно (1056)
При нагріванні в духовці накопичується дим, чому це? Підтверджено
Можливо, в духовці залишилися залишки їжі від попереднього вживання. Особливо жирні залишки їжі можуть генерувати дим при нагріванні. Ретельно очистіть духовку.

Це було корисно (219)
Чи можу я підготувати кілька предметів одночасно, використовуючи більше лотків для гриля? Підтверджено
Технічно це можливо. Однак це залежить від типу їжі, якщо вам потрібно відрегулювати час приготування або поміняти лотки наполовину під час приготування.

Це було корисно (218)
Коли я використовую піч, там часто залишається їжа, яка падає на дно, викликаючи дим. Як я можу запобігти цьому? Підтверджено
У багатьох духових шафах є як сітка, так і деко. Коли їжа готується на решітці, деко можна поставити на дно, щоб запобігти згорянню залишків їжі та задимленню.

Це було корисно (218)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Ardo.