Посібник Ardo VD07S Сушарка

Потрібен посібник для вашого Ardo VD07S Сушарка? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 4.05 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Ardo VD07S Сушарка, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Ardo?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чому барабан моєї сушарки більший, ніж у пральної машини, навіть якщо вони мають однаковий обсяг завантаження? Підтверджено
Щоб правильно висушити білизну, сушарка повинна мати повітря. Це вимагає місця, і тому барабан повинен бути більшим.

Це було корисно (2629)
У чому різниця між конденсаторною сушаркою та вентиляційною сушаркою? Підтверджено
У конденсаторній сушарці конденсована водяна пара зливається і збирається у внутрішній резервуар. У вентиляційній сушарці гаряче вологе повітря стікає через шланг, наприклад через вікно. Вентильована сушарка дешевша у використанні, ніж конденсаторна сушарка

Це було корисно (369)
Чи можу я скласти свою сушарку та пральну машину? Підтверджено
Взагалі можна сушити сушильну машину та пральну машину безпосередньо один на одного. Це працює лише з моделями з фронтальним завантаженням. Однак для цього бажано використовувати відповідний аксесуар. Це запобіжить вібрації та падіння машин, а також запобіжить пошкодженню нижньої машини.

Це було корисно (328)
Чи можу я підключити сушарку до подовжувача? Підтверджено
Побутові прилади, що вимагають великої кількості енергії, наприклад сушарку, не можна підключити до всіх подовжувачів. Подивіться, яке енергоспоживання сушарки вказано у ватах, і перевірте, чи може подовжувач це впоратись. Існують подовжувачі з товстішими кабелями, які призначені для роботи з великими приладами.

Це було корисно (205)
Яка різниця у використанні між прально-сушильною машиною та окремою пральною машиною та сушаркою? Підтверджено
Найбільша перевага прально-сушильної машини полягає в тому, що вона займає менше місця. Однак окрема сушарка зможе сушити більше, ніж пральна машина. Прально-сушильна машина також використовує відносно більше енергії і вимагає більше часу.

Це було корисно (83)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Ardo.