Посібник Arkitect ATVBCT14 Настінне кріплення

Потрібен посібник для вашого Arkitect ATVBCT14 Настінне кріплення? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 0.73 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Arkitect ATVBCT14 Настінне кріплення, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Arkitect?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можу я прикріпити настінне кріплення до гіпсокартону? Підтверджено
Так, але потрібно використовувати спеціальні настінні пробки. У разі гіпсокартонних панелей настінне кріплення слід прикріпити до дерев’яного каркаса за панелями.

Це було корисно (122)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Arkitect.