Посібники для Blu-ray-програвачі

Нижче ви можете знайти всі бренди Blu-ray-програвачі, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи може програвач Blu-ray також відтворювати DVD-диски? Підтверджено
Так, майже всі програвачі Blu-Ray здатні відтворювати DVD.

Це було корисно (76)
Чи важливо, до якого порту HDMI я підключаю програвач Blu-Ray? Підтверджено
Загалом ви можете підключити програвач Blu-Ray до будь-якого порту HDMI. Потім пристрій можна використовувати, вибравши відповідний канал HDMI на телевізорі.

Це було корисно (39)
Чи можу я сам відновити подряпини на Blu-ray? Підтверджено
Подряпини заважають de laser правильно читати диск. Коли подряпини лише поверхневі, їх можна самостійно відремонтувати, відшліфувавши диск злегка абразивним складом. В ідеалі ви використовуєте професійний абразивний склад, але також можна використовувати звичайну зубну пасту. Після полірування диска його потрібно вимити і дати висохнути. Є спеціалізовані компанії, які можуть це зробити.

Це було корисно (9)