Посібники для Динаміки

Нижче ви можете знайти всі бренди Динаміки, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Я хочу підключити динамік до телевізора за допомогою HDMI, який порт слід використовувати? Підтверджено
Вам потрібно використовувати порт HDMI-ARC, спеціально призначений для підключення аудіообладнання.

Це було корисно (865)
Що говорять частоти про мій динамік? Підтверджено
Він вказує діапазон частот, які може виробляти динамік. Більший діапазон частот забезпечить більшу різницю в звуці, а звук вищої якості.

Це було корисно (635)
Коли моя музика занадто гучна? Підтверджено
Звуки понад 80 децибел (дБ) можуть пошкодити слух. Звуки понад 120 дБ негайно пошкоджують слух. Тяжкість пошкодження залежить від того, як часто і як довго звук присутній.

Це було корисно (373)
Чи працює Bluetooth через стіни та стелі? Підтверджено
Сигнал Bluetooth буде працювати через стіни та стелю, якщо вони не виготовлені з металу. Залежно від товщини та матеріалу стіни сигнал може втратити свою силу.

Це було корисно (134)
До якого рівня шуму це безпечно для дітей? Підтверджено
У дітей слух пошкоджується швидше, ніж у дорослих. Тому важливо ніколи не піддавати дітей шуму, що перевищує 85 дБ. У разі навушників існують спеціальні моделі для дітей. У випадку колонок або інших ситуацій ви повинні бути пильними, шум не перевищує цього рівня.

Це було корисно (112)