Посібники для JVC Камкодери

Нижче ви можете знайти всі моделі JVC Камкодери, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Скільки відеоматеріалів я можу зберегти на своїй SD-карті? Підтверджено
Це сильно залежить від налаштувань, але загалом можна сказати, що 1 Гб пам’яті може вміщувати близько 5 хвилин HD-кадрів або 1-хвилинних 4K-кадрів.

Це було корисно (27)
Як я можу запобігти появі «червоних очей» на моїх фотографіях? Підтверджено
Явище "червоних очей" спричинене занадто великою кількістю світла за занадто короткий час, щоб потрапити в очі людей на знімку. Цей ефект ще сильніший у темній атмосфері. Щоб запобігти цьому, можна зробити наступне: не дозволяйте людям дивитись прямо в камеру, не створюйте більше світла, наближайте знімок до об’єкта зйомки або зменшуйте використання функції масштабування.

Це було корисно (11)
Що означає SD? Підтверджено
SD означає Secure Digital. Карти SD є стандартним носієм інформації для багатьох цифрових камер.

Це було корисно (9)
Що таке мегапіксель? Підтверджено
Мегапіксель (МП) дорівнює одному мільйону пікселів. Мегапікселі, серед іншого, використовуються для позначення роздільної здатності цифрових камер та відеокамер. Наприклад, камера, яка створює зображення 1280x960 пікселів, має роздільну здатність близько 1,3 Мп. Хоча існує багато факторів, які впливають на якість зображення, можна сказати, що в цілому більша кількість мегапікселів призводить до кращого зображення.

Це було корисно (9)
Акумулятор у моєму пристрої окислюється, чи можу я все ще безпечно ним користуватися? Підтверджено
Так, пристроєм все ще можна безпечно користуватися. Спочатку вийміть окислювальну батарею. Ніколи не використовуйте для цього голі руки. Потім очистіть батарейний відсік ватним тампоном, змоченим в оцті або лимонному соку. Дайте йому висохнути і вставте нові батареї.

Це було корисно (9)