Посібники для Panasonic OLED-телевізори

Нижче ви можете знайти всі моделі Panasonic OLED-телевізори, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Я хочу підключити динамік до свого OLED-телевізора за допомогою HDMI, який порт слід використовувати? Підтверджено
Вам потрібно використовувати порт HDMI-ARC, спеціально призначений для підключення аудіообладнання.

Це було корисно (95)
Чи важливо, до якого порту HDMI я підключаю свій пристрій? Підтверджено
Як правило, ви можете підключити такий пристрій, як програвач Blu-ray чи ігрова консоль, до будь-якого порту HDMI. Потім пристрій можна використовувати, вибравши відповідний канал HDMI на телевізорі.

Це було корисно (50)
Яка оптимальна відстань перегляду для мого телевізора? Підтверджено
Це частково залежить від особистих уподобань, але, як правило, оптимальна відстань огляду становить приблизно в 3 рази більше діагоналі екрану телевізора. Для телевізора діаметром 60 дюймів (152 см) оптимальною відстанню перегляду буде 180 дюймів або приблизно 4,5 метра.

Це було корисно (11)
Що таке OLED? Підтверджено
OLED означає органічний світлодіод. Пікселі OLED-екрану складаються з органічних матеріалів, які загоряються, коли через них проходить струм. На відміну від РК-дисплея та світлодіодів, OLED не потребує підсвічування, оскільки кожен піксель випромінює своє світло.

Це було корисно (10)
Що таке коефіцієнт контрастності? Підтверджено
Коефіцієнт контрастності показує, як далеко білий білий від найчорнішого чорного. Коефіцієнт контрастності, наприклад, 400: 1, означає, що найчорніший чорний на екрані в 400 разів темніше, ніж найбіліший білий. Високий коефіцієнт контрастності сприяє чіткості зображення.

Це було корисно (9)
Як виміряти розмір мого OLED-телевізора в дюймах? Підтверджено
Вимірювання розміру OLED-телевізора здійснюється шляхом вимірювання довжини діагоналі, наприклад, між верхнім лівим кутом і нижнім правим кутом екрана (не краєм). Один дюйм дорівнює 2,54 сантиметра, тож якщо ваш розмір становить 99 сантиметрів, це означає, що ваш OLED-телевізор має 39 дюймів.

Це було корисно (8)
Що означає HDMI? Підтверджено
HDMI означає мультимедійний інтерфейс високої чіткості. HDMI - це з'єднання для передачі високоякісного відео та аудіо з одного пристрою на інший.

Це було корисно (7)
Чи буде мій пульт дистанційного керування також працювати на інших телевізійних моделях тієї ж марки? Підтверджено
Часто пульт дистанційного керування телевізором також буде працювати на подібних моделях тієї ж марки. Однак незвично, що він буде працювати на всіх моделях цієї марки. Для цього більше підходять універсальні пульти дистанційного керування.

Це було корисно (7)
Чому поруч із цифрами на пульті дистанційного керування стоять літери? Підтверджено
Деякі налаштування телевізора можуть вимагати введення літер. На кнопці зазвичай три букви або інші символи. Якщо потрібно ввести літеру, ви можете натиснути цю кнопку один раз для першої літери, двічі натиснути для другої літери та 3 рази для третьої літери. Таким чином, текст можна писати мінімальною кількістю кнопок.

Це було корисно (4)