Samsung Плазмові телевізори

Нижче ви можете знайти всі моделі Samsung Плазмові телевізори, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як виміряти розмір мого плазмового телевізора в дюймах? Підтверджено
Вимірювання розміру плазмового телевізора здійснюється шляхом вимірювання довжини діагональні, наприклад, між верхнім лівим кутом і нижнім правим кутом екрана (не краєм). Один дюйм дорівнює 2,54 сантиметра, тож якщо ваш розмір становить 99 сантиметрів, це означає, що ваш плазмовий телевізор має 39 дюймів.

Це було корисно (24)
Як я можу запобігти виникненню плям на екрані плазмового телевізора? Підтверджено
На екрані плазмового телевізора з'являються плями, коли одне і те ж зображення залишається на ньому протягом більш тривалого часу. Щоб запобігти виникненню плям, ніколи не тримайте одне і те ж зображення на екрані довше 2 хвилин.

Це було корисно (8)