Посібники для Hama Пульти дистанційного керування

Нижче ви можете знайти всі моделі Hama Пульти дистанційного керування, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як підключити універсальний пульт дистанційного керування до телевізора? Підтверджено
Для підключення універсального пульта дистанційного керування вам потрібні номер моделі та торгова марка як пульта дистанційного керування, так і телевізора. У посібнику пульта дистанційного керування є перелік кодів марок та номерів моделей.

Це було корисно (4864)
Який середній діапазон інфрачервоного пульта дистанційного керування? Підтверджено
Середній інфрачервоний пульт дистанційного керування мав радіус дії від 3 до 6 метрів. Крім того, чим далі буде пристрій, тим важче буде прицілитися.

Це було корисно (236)
Чи буде мій пульт дистанційного керування також працювати на інших телевізійних моделях тієї ж марки? Підтверджено
Часто пульт дистанційного керування телевізором також буде працювати на подібних моделях тієї ж марки. Однак незвично, що він буде працювати на всіх моделях цієї марки. Для цього більше підходять універсальні пульти дистанційного керування.

Це було корисно (183)
Чому поруч із цифрами на пульті дистанційного керування стоять літери? Підтверджено
Деякі налаштування телевізора можуть вимагати введення літер. На кнопці зазвичай три букви або інші символи. Якщо потрібно ввести літеру, ви можете натиснути цю кнопку один раз для першої літери, двічі натиснути для другої літери та 3 рази для третьої літери. Таким чином, текст можна писати мінімальною кількістю кнопок.

Це було корисно (158)
Акумулятор у моєму пристрої окислюється, чи можу я все ще безпечно ним користуватися? Підтверджено
Так, пристроєм все ще можна безпечно користуватися. Спочатку вийміть окислювальну батарею. Ніколи не використовуйте для цього голі руки. Потім очистіть батарейний відсік ватним тампоном, змоченим в оцті або лимонному соку. Дайте йому висохнути і вставте нові батареї.

Це було корисно (131)
Чи можу я тривалий час залишати змінну батарею в пристрої? Підтверджено
Змінні акумулятори можуть тривалий час залишатися в пристрої, якщо пристрій використовується. Коли пристрій зберігається тривалий час, бажано вийняти батареї, щоб запобігти окисленню.

Це було корисно (98)