Посібники для Hikoki Радіо

Нижче ви можете знайти всі моделі Hikoki Радіо, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Що таке DAB +? Підтверджено
DAB + є спадкоємцем FM-сигналу і означає Digital Audio Broadcasting. Це цифровий сигнал, який дозволяє отримувати більше каналів в межах однієї смуги пропускання і полегшує перемикання між каналами.

Це було корисно (162)
У чому різниця між FM та AM? Підтверджено
FM і AM - це обидві форми модуляції, що використовуються для передачі сигналу. FM означає частотну модуляцію, а AM означає амплітудну модуляцію. AM - це найдавніша форма модуляції. Найбільша різниця полягає в тому, що FM-сигнал набагато сильніший, ніж AM-сигнал.

Це було корисно (103)