Посібники для Світлодіодні телевізори

Нижче ви можете знайти всі бренди Світлодіодні телевізори, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як підключити універсальний пульт дистанційного керування до телевізора? Підтверджено

Для підключення універсального пульта дистанційного керування вам потрібні номер моделі та торгова марка як пульта дистанційного керування, так і телевізора. У посібнику пульта дистанційного керування є перелік кодів марок та номерів моделей.

Це було корисно (4521) Читати далі

Я хочу підключити динамік до свого світлодіодного телевізора за допомогою HDMI, який порт слід використовувати? Підтверджено

Вам потрібно використовувати порт HDMI-ARC, спеціально призначений для підключення аудіообладнання.

Це було корисно (2065) Читати далі

Чи важливо, до якого порту HDMI я підключаю свій пристрій? Підтверджено

Як правило, ви можете підключити такий пристрій, як програвач Blu-ray чи ігрова консоль, до будь-якого порту HDMI. Потім пристрій можна використовувати, вибравши відповідний канал HDMI на телевізорі.

Це було корисно (964) Читати далі

Як виміряти розмір світлодіодного телевізора в дюймах? Підтверджено

Вимірювання розміру світлодіодного телевізора здійснюється шляхом вимірювання довжини діагоналі, наприклад, між верхнім лівим кутом і нижнім правим кутом екрана (не краєм). Один дюйм дорівнює 2,54 сантиметра, тож якщо ваш розмір становить 99 сантиметрів, це означає, що ваш світлодіодний телевізор має 39 дюймів.

Це було корисно (849) Читати далі

Чи буде мій пульт дистанційного керування також працювати на інших телевізійних моделях тієї ж марки? Підтверджено

Часто пульт дистанційного керування телевізором також буде працювати на подібних моделях тієї ж марки. Однак незвично, що він буде працювати на всіх моделях цієї марки. Для цього більше підходять універсальні пульти дистанційного керування.

Це було корисно (485) Читати далі

У чому різниця між LCD та LED? Підтверджено

В обох методиках використовується РК-екран, який сам по собі не випромінює світла. Різниця полягає в освітленні за екраном. На РК-екранах це робиться CCFL (флуоресцентна лампа з холодним катодом), а світлодіод використовує світлодіодні ліхтарі.

Це було корисно (439) Читати далі

Чи можу я сам відновити мертвий піксель? Підтверджено

Існує різниця між мертвим пікселем та застряглим пікселем. Застряглий піксель все ще кольоровий і може бути виправлений, застосовуючи легкий тиск точно на піксель, поки він не відновиться. Мертвий піксель завжди чорний або білий, і його неможливо виправити самостійно.

Це було корисно (362) Читати далі

Що означає HDMI? Підтверджено

HDMI означає мультимедійний інтерфейс високої чіткості. HDMI - це з'єднання для передачі високоякісного відео та аудіо з одного пристрою на інший.

Це було корисно (315) Читати далі

Що таке коефіцієнт контрастності? Підтверджено

Коефіцієнт контрастності показує, як далеко білий білий від найчорнішого чорного. Коефіцієнт контрастності, наприклад, 400: 1, означає, що найчорніший чорний на екрані в 400 разів темніше, ніж найбіліший білий. Високий коефіцієнт контрастності сприяє чіткості зображення.

Це було корисно (294) Читати далі

Чому поруч із цифрами на пульті дистанційного керування стоять літери? Підтверджено

Деякі налаштування телевізора можуть вимагати введення літер. На кнопці зазвичай три букви або інші символи. Якщо потрібно ввести літеру, ви можете натиснути цю кнопку один раз для першої літери, двічі натиснути для другої літери та 3 рази для третьої літери. Таким чином, текст можна писати мінімальною кількістю кнопок.

Це було корисно (288) Читати далі

Як я можу правильно очистити свій світлодіодний телевізор? Підтверджено

Вимкніть телевізор і витріть пил і бруд з екрану тканиною з мікрофібри. Не використовуйте папір, це може призвести до подряпин. Не натискайте занадто сильно, інакше ви можете пошкодити пікселі. Використовуйте спеціалізований миючий засіб або зробіть його, змішавши 1 частину оцту з 1 частиною води. Змочіть тканину миючим засобом і почистіть екран. Переконайтесь, що тканина не надто волога. Видаляйте плями, роблячи обертальні рухи. Висушіть екран другою тканиною з мікрофібри, щоб запобігти появі смуг.

Це було корисно (285) Читати далі

Яка оптимальна відстань перегляду для мого телевізора? Підтверджено

Це частково залежить від особистих уподобань, але, як правило, оптимальна відстань огляду становить приблизно в 3 рази більше діагоналі екрану телевізора. Для телевізора діаметром 60 дюймів (152 см) оптимальною відстанню перегляду буде 180 дюймів або приблизно 4,5 метра.

Це було корисно (285) Читати далі