Посібник BanBao set 8046 Gift Бульдозер

Потрібні інструкції по збірці для вашого BanBao set 8046 Gift Бульдозер? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити інструкції по збірці у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 3.97 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про BanBao set 8046 Gift Бульдозер, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром BanBao?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Мій набір BanBao був неповним, що мені робити? Підтверджено
Зв’яжіться з BanBao і повідомте їм номер набору, сторінку в інструкціях, на якій використовується твір, та опис твору. Вони нададуть вам заміну.

Це було корисно (78)
Як я можу запобігти знебарвленню моїх іграшок BanBao? Підтверджено
Два найбільші фактори, що спричинили знебарвлення пластику іграшок BanBao, - це тривалий вплив сонячного світла та сигаретного диму. Спробуйте мінімізувати їх, зберігаючи свій BanBao

Це було корисно (46)
Чи сумісні цеглинки BanBao з цеглою Lego? Підтверджено
Так, більшість цеглин BanBao також вкладаються в цеглинки Lego.

Це було корисно (33)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Посібник BanBao set 8046 Gift Бульдозер