Посібник Black and Decker KA330 Орбітальна шліфувальна машина

Потрібен посібник для вашого Black and Decker KA330 Орбітальна шліфувальна машина? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

Завантажити посібник українською мовою (PDF, 9.54 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Black and Decker KA330 Орбітальна шліфувальна машина, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Black and Decker?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

На яких матеріалах я можу використовувати орбітальну шліфувальну машину? Підтверджено
Орбітальні шліфувальні машини, як правило, застосовуються на деревині, деревних матеріалах і пофарбованих поверхнях. Ці машини менше підходять для металевих і кам'яних поверхонь.

Це було корисно (33)
Чи потрібно мені носити захисні окуляри під час використання шліфувальної машини? Підтверджено
Так. Дрібні частинки можуть підлітати під час шліфування. Коли вони потрапляють в око, вони можуть завдати постійного пошкодження ока. Ось чому завжди потрібно носити засоби захисту очей.

Це було корисно (0)
Чи потрібно носити пилову маску під час використання шліфувальної машини? Підтверджено
Так. Під час шліфування виділяється пил, який може спричинити пошкодження дихальних шляхів. Деякі поверхні також можуть виділяти такі хімічні речовини, як фарба або лак під час шліфування. Це також вагомий привід носити пилову маску.

Це було корисно (0)
Чи потрібно носити захист для слуху під час використання шліфувальної машини? Підтверджено
Так ти повинен. Хоча кількість шуму, який видає шліфувальна машина, може відрізнятися залежно від марки та моделі, тривалий вплив сильного шуму може спричинити постійне пошкодження слуху. Ось чому корисно носити засоби захисту слуху.

Це було корисно (0)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Посібник Black and Decker KA330 Орбітальна шліфувальна машина