Посібник Bosch GKP 200 CE Клейовий пістолет

Потрібен посібник для вашого Bosch GKP 200 CE Клейовий пістолет? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 3.21 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Bosch GKP 200 CE Клейовий пістолет, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Bosch?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Які матеріали можна клеїти клейовим пістолетом? Підтверджено
Клейові пістолети найкраще підходять для склеювання деревини, деревних матеріалів, кам'яних і волокнистих матеріалів. Прикладами волокнистих матеріалів є тканина, шкіра, картон і папір. Ці пристрої менше підходять для склеювання скла і пластмас.

Це було корисно (20)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Bosch.