Посібник Bosch GKS 12V-26 Циркулярна пилка

Потрібен посібник для вашого Bosch GKS 12V-26 Циркулярна пилка? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

Завантажити посібник українською мовою (PDF, 5.96 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Bosch GKS 12V-26 Циркулярна пилка, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Bosch?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Скільки міліметрів потрібно пилі, щоб виступати під матеріалом, який я пилю? Підтверджено
Краще тримати це на рівні 3 мм або більше. Коли його менше, існує ймовірність, що матеріал розсиплеться або призведе до негарного результату.

Це було корисно (54)
Чи потрібно мені носити засоби захисту слуху під час використання циркулярної пилки? Підтверджено
Так ти повинен. Хоча кількість шуму, який видає циркулярна пила, може відрізнятися залежно від марки та моделі, але тривалий вплив сильного шуму може спричинити постійне пошкодження слуху. Ось чому корисно носити засоби захисту слуху.

Це було корисно (13)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Sorry - Temporarily unavailable due to maintenance
Посібник Bosch GKS 12V-26 Циркулярна пилка