Посібник Bosch GLM 50-27 C Лазерний далекомір

Потрібен посібник для вашого Bosch GLM 50-27 C Лазерний далекомір? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 6.48 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Bosch GLM 50-27 C Лазерний далекомір, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Bosch?
Так Ні
100%
0%
1 голос

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи шкідливий для моїх очей лазер лазерного вимірювача відстані Bosch? Підтверджено
Прилади з лазерами класу II вважаються безпечними. Рефлексу замикання ока людського ока достатньо для його захисту. Всі вимірювальні прилади Bosch виготовляються з лазером класу II.

Це було корисно (22)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Bosch.