Посібник Bosch HMG656RW1 Мікрохвильова піч

Потрібен посібник для вашого Bosch HMG656RW1 Мікрохвильова піч? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 3.23 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Bosch HMG656RW1 Мікрохвильова піч, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Bosch?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Моя мікрохвильовка не запускається, коли я натискаю кнопку запуску, що я можу зробити? Підтверджено
У багатьох випадках дверцята мікрохвильовки не закривалися належним чином. Відкрийте і закрийте двері та спробуйте ще раз.

Це було корисно (1761)
Чи можу я використовувати мікрохвильову піч, якщо обертова тарілка не працює? Підтверджено
Обертова тарілка забезпечує рівномірний розподіл тепла. Коли вона не працює, мікрохвильову піч не можна використовувати належним чином. Відремонтуйте її.

Це було корисно (1316)
Слюдяна / картонна пластина всередині мікрохвильовки відірвалася. Чи можна все-таки користуватися мікрохвильовкою? Підтверджено
Ні, абсолютно ні. Слюдяна / картонна пластина - це хвилевід, який розподіляє мікрохвилі. Покладіть його назад або отримайте заміну.

Це було корисно (555)
Моя мікрохвильовка продовжує шуміти, навіть після того, як вона закінчилася. Це нормально? Підтверджено
Так, це нормальний звук. Вентилятор охолоджує мікрохвильову піч після використання. Тривалість залежить від того, як довго працювала мікрохвильова піч.

Це було корисно (463)
Чому я не можу покласти метал в мікрохвильову піч? Підтверджено
Метал не пропускає мікрохвилі, а відкидає їх назад. Коли ці мікрохвилі відбиваються в одному і тому ж місці, це може викликати іскри.

Це було корисно (435)
Мікрохвильова піч увімкнена, але не працює. Чому так? Підтверджено
Можливо, двері не закриваються належним чином. Для забезпечення безпеки мікрохвильова піч не працюватиме, поки дверцята повністю не закриються. Іноді це можна виправити, відрегулювавши дверну петлю.

Це було корисно (429)
Чи можна кип'ятити воду в мікрохвильовці? Підтверджено
Ні, абсолютно ні. Вода може перегрітися. Це означає, що вода може досягати температури вище 100 ℃ без кипіння. Коли ця вода торкається будь-якого предмета, вона може миттєво закипіти і виплеснутись, викликаючи опіки.

Це було корисно (274)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Bosch.