Посібник Camry CR 4443 Кавомолка

Потрібен посібник для вашого Camry CR 4443 Кавомолка? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

Завантажити посібник українською мовою (PDF, 1.91 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Camry CR 4443 Кавомолка, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Camry?
Так Ні
100%
0%
1 голос

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Що говорить помел про каву? Підтверджено
Тип помелу сильно визначає смак кави. Більш тонкий помел, як правило, означає сильніший смак, а більш грубий помел означає більш м’який смак. Дуже дрібне помелу може призвести до гіркої кави.

Це було корисно (60)
Який найкращий спосіб зберігати каву? Підтверджено
Каву найкраще зберігати в чистій та герметичній бідоні.

Це було корисно (16)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

БОРИС СИДОРОВ 19-01-2021
На контейнері меленої кави немає ручки-знімати контейнер навіть двома руками змушений з великим зусиллям -упираючись у краї уступів ...можна і потрібно робити або виштовхувач контейнера меленої кави або авто виштовхувач-якийсь пристрій дозволяє зручно знімати контейнер-так як він встановлений щільно і виймати контейнер однією рукою взагалі неможливо

відповідь | Це було корисно (0)(Translated by Google)
wiesław sewastianik 04-02-2021
Ручка грубості помелу регулюється автоматично

відповідь | Це було корисно (0)(Translated by Google)
Посібник Camry CR 4443 Кавомолка