Candy CCTOS 502XH Холодильник

Потрібен посібник для вашого Candy CCTOS 502XH Холодильник? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 18.2 MB)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Candy CCTOS 502XH Холодильник, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Candy?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Мій холодильник видає звук булькання, це нормально? Підтверджено
Сучасні холодильники використовують екологічно чистий охолоджуючий агент. При охолодженні ця речовина перетворюється на газ, що може викликати звук булькання та/або шипіння. Це цілком нормально.

Це було корисно (483)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Candy.