Candy CMW 2070S Мікрохвильова піч

Потрібен посібник для вашого Candy CMW 2070S Мікрохвильова піч? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 1.18 MB)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Candy CMW 2070S Мікрохвильова піч, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Candy?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можу я використовувати мікрохвильову піч, якщо обертова тарілка не працює? Підтверджено
Обертова тарілка забезпечує рівномірний розподіл тепла. Коли вона не працює, мікрохвильову піч не можна використовувати належним чином. Відремонтуйте її.

Це було корисно (1135)
Чому я не можу покласти метал в мікрохвильову піч? Підтверджено
Метал не пропускає мікрохвилі, а відкидає їх назад. Коли ці мікрохвилі відбиваються в одному і тому ж місці, це може викликати іскри.

Це було корисно (376)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Candy.