Посібник Candy COW 4965TRRE/1-S Пральна машина з сушкою

Потрібен посібник для вашого Candy COW 4965TRRE/1-S Пральна машина з сушкою? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

Завантажити посібник українською мовою (PDF, 7.4 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Candy COW 4965TRRE/1-S Пральна машина з сушкою, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Candy?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Моя прально-сушильна машина видає багато шуму та / або голосно вібрує, що я можу з цим зробити? Підтверджено
Можливо, прально-сушильна машина не вирівняна. Ви можете зробити це, регулюючи стопи, щоб зробити їх ідеально рівними. Проблему також може спричинити введення великої кількості одягу в машину. Якщо це не причина вашої проблеми, зверніться до виробника.

Це було корисно (1140)
Моя прально-сушильна машина пахне, що я можу з цим зробити? Підтверджено
Є прально-сушильні машини з функцією самоочищення. Якщо ці функції недоступні, можна додати 100 мл білого оцту або 100 г кристалів соди і запропонувати пральній машині виконати програму 90 ℃.

Це було корисно (345)
Яка різниця у використанні між прально-сушильною машиною та окремою пральною машиною та сушаркою? Підтверджено
Найбільша перевага прально-сушильної машини полягає в тому, що вона займає менше місця. Однак окрема сушарка зможе сушити більше, ніж пральна машина. Прально-сушильна машина також використовує відносно більше енергії і вимагає більше часу.

Це було корисно (178)
Чи можу я підключити прально-сушильну машину до подовжувача? Підтверджено
Побутові прилади, що вимагають великої кількості енергії, наприклад, прально-сушильну машину, не можна підключити до всіх подовжувачів. Подивіться, яке споживання енергії прально-сушильної машини зазначено у ватах, і перевірте, чи може подовжувач це впоратись. Існують подовжувачі з товстішими кабелями, які призначені для роботи з великими приладами.

Це було корисно (156)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Посібник Candy COW 4965TRRE/1-S Пральна машина з сушкою