Посібник Chicco Seat4 Дитяче автомобільне крісло

Потрібен посібник для вашого Chicco Seat4 Дитяче автомобільне крісло? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

Завантажити посібник українською мовою (PDF, 2.69 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Chicco Seat4 Дитяче автомобільне крісло, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Chicco?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Яке найбезпечніше місце для розміщення автокрісла? Підтверджено
Це частково залежить від автомобіля, але, взагалі кажучи, найбезпечнішим місцем є середина заднього сидіння. Тут дитина знаходиться якомога далі від боків і тому найкращим чином захищена від нещасного випадку. Однак це лише в тому випадку, якщо є повний 3-точковий ремінь безпеки. Якщо в наявності лише поясний ремінь, безпечніше використовувати заднє сидіння біля вікон.

Це було корисно (561)
Чи можна розміщувати автокрісла Isofix в автомобілях без Isofix? Підтверджено
Більшість доступних автокрісел Isofix мають універсальне схвалення для кріплення ременями безпеки, на додаток до спеціального затвердження автомобіля. Це дозволяє кріпити сидіння ременями безпеки. Прочитайте посібник автокрісла для деталей. Є автокрісла Isofix, які неможливо закріпити ременями безпеки.

Це було корисно (507)
Чи можу я використовувати автомобільний шар у літаку? Підтверджено
Немає міжнародних вказівок щодо використання автокрісел у літаках. Залежно від моделі можливо, що автокрісло підходить для цього. Дозволено чи ні, залежить від авіакомпанії. Завжди звертайтесь до авіакомпанії заздалегідь, щоб це перевірити.

Це було корисно (136)
Як довго моя дитина може перебувати в автокріслі? Підтверджено
Не дозволяйте дитині сидіти в автокріслі довше 1,5 - 2 годин на день. Багато сучасних колясок пропонують можливість прикріпити автокрісло зверху, що дозволяє швидко транспортувати вашу дитину. Також у цьому випадку не перевищуйте 1,5 - 2 годин на день.

Це було корисно (101)
Чи всі автокрісла Isofix можна встановити у всіх автомобілях з Isofix? Підтверджено
Ні, є універсальні та неуніверсальні автокрісла Isofix. Неуніверсальне автокрісло Isofix можна використовувати лише у призначених для цього автомобілях. Сидіння постачається зі списком моделей автомобілів, які підходять для використання з цим сидінням. Універсальне автокрісло Isofix можна використовувати лише в автомобілях, які обладнані системою Isofix та точкою кріплення Top Tether.

Це було корисно (94)
Що таке Isofix? Підтверджено
Isofix - це міжнародно стандартизована система для кріплення автокрісел в автомобілях. В машині є кріпильні кронштейни Isofix. Ці кронштейни розташовані між спинкою та сидінням заднього сидіння та з'єднані з кузовом автомобіля. Автокрісло Isofix обладнане гачками, які можна легко прикріпити до кріпильних кронштейнів.

Це було корисно (91)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Посібник Chicco Seat4 Дитяче автомобільне крісло