Посібник Chubb Sigma 3K Сейф

Потрібен посібник для вашого Chubb Sigma 3K Сейф? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 0.74 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Chubb Sigma 3K Сейф, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Chubb?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Замок на моєму електронному сейфі не відкриється, але я впевнений, що введений вами код правильний. Що я можу зробити? Підтверджено
Це може статися, коли напруга батареї занадто низька. Це може бути спричинено дешевими або майже порожніми батареями. Замініть батареї та повторіть спробу. Якщо це не вирішує проблему, зверніться до виробника.

Це було корисно (613)
Я втратив комбінацію свого сейфу, що я можу зробити? Підтверджено
У випадку з сейфом з електронним замком часто є в комплекті аварійний ключ, за допомогою якого сейф все ще можна відкрити. Якщо немає аварійного ключа чи іншого рішення, є спеціалізовані компанії, які можуть допомогти. Однак у випадку невеликого сейфу вартість фахівця може бути вищою, ніж вартість нового сейфу. У такому випадку останній варіант - це відкрити сейф.

Це було корисно (136)
Коли гарно закріпити сейф? Підтверджено
Загалом, це гарна ідея забезпечити сейфи вагою до 1000 кілограмів. Це заважає злодію викрасти весь сейф. Також можливо, що страхова компанія вимагає сейф для забезпечення. Завжди тримайте сейф у спеціаліста.

Це було корисно (70)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Chubb.