Посібник Clatronic FR 3390 Фритюрниця

Потрібен посібник для вашого Clatronic FR 3390 Фритюрниця? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

Завантажити посібник українською мовою (PDF, 6.33 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Clatronic FR 3390 Фритюрниця, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Clatronic?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як часто слід замінювати жир або олію у моїй фритюрниці? Підтверджено
Для досягнення оптимального результату доцільно замінювати жир або олію кожні 8 сеансів смаження, якщо ви робите закуски. Якщо ви готуєте фрі, жир або олію можна замінювати кожні 12 сеансів смаження.

Це було корисно (806)
Чи можу я очистити внутрішню частину моєї фритюрниці за допомогою мийки? Підтверджено
Ні. Більшість фритюрниць мають спеціальний шар, який можна пошкодити за допомогою мийки або абразивного миючого засобу. Використовуйте лише м’яку сторону мийки або мокру серветку.

Це було корисно (263)
Що таке `` холодна зона '' у моїй фритюрниці? Підтверджено
У фритюрницях із холодною зоною частина олії сидить нижче нагрівального елемента. Ця частина масла залишається холоднішою за верхню. Крихти спливуть на дно і опиняться в цій холодній зоні, переконавшись, що масло довше залишається чистим.

Це було корисно (231)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Sorry - Temporarily unavailable due to maintenance
Посібник Clatronic FR 3390 Фритюрниця