Delfa DF-606 Пральна машина

Потрібен посібник для вашого Delfa DF-606 Пральна машина? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 0.5 MB)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Delfa DF-606 Пральна машина, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Delfa?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

У мою пральну машину не надходить вода, що робити? Підтверджено
Перевірте, чи відкритий впускний отвір води і чи немає жодних перегинів у шлангу впускного отвору. Якщо це не вирішить проблему, зверніться до виробника.

Це було корисно (4716)
Моя пральна машина видає багато шуму та/або голосно вібрує, що я можу з цим зробити? Підтверджено
Можливо, пральну машину не вирівняли. Ви можете зробити це, відрегулювавши ніжки задля отримання ідеальної рівної поверхні. Проблема також може бути викликана загрузкою великої кількості одягу в машину. Якщо це не є причиною вашої проблеми, вам слід звернутися до виробника.

Це було корисно (3396)
Чи можу я підключити пральну машину до системи гарячого водопостачання? Підтверджено
Хоча пральні машини, ймовірно, можуть використовувати воду до 65°C, більшість виробників це не рекомендує. Існують цикли миття, які спеціально використовують холодну воду. У цих випадках тепла вода може погіршити результати циклу прання. Крім того, багато пральних машин призначені для підключення до виходу холодної води.

Це було корисно (2015)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Delfa.