Посібник Delimano AN-330 Млинниця

Потрібен посібник для вашого Delimano AN-330 Млинниця? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

Завантажити посібник українською мовою (PDF, 1.67 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Delimano AN-330 Млинниця, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Delimano?
Так Ні
0%
100%
1 голос

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Kovács János 28-03-2022
Стригучий лишай дуже смокче, після першого використання йде на смітник. Пластикова чаша розтанула від жару, млинці нічим не стали... Я не дуже розумію логіку, як має працювати весь пристрій. Торкніться нагрітої до гарячої плити праски до пластикової тарілки і очікуйте, що вона не розплавиться. Так не готують млинці, цей продукт не вартий ні копійки.

відповідь | Це було корисно (0)(Translated by Google)
Kovács János 28-03-2022
Повертаючись до всієї попередньої думки... моя дружина дала мені не ту миску, тож, звичайно, все стало кепським. Ви можете видалити попередню негативну думку, якщо так вважаєте.

відповідь | Це було корисно (0)(Translated by Google)
Посібник Delimano AN-330 Млинниця