Посібники для Gorenje Бойлери

Нижче ви можете знайти всі моделі Gorenje Бойлери, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Мій котел буде виробляти лише теплу воду, чому це? Підтверджено
Це, мабуть, означає, що термостат зламався. Зверніться до виробника за порадою.

Це було корисно (592)
Чи корисно вимикати котел під час відсутності або відпустки? Підтверджено
Багато сучасних котлів дуже енергоефективні. Під час відсутності або відпустки, яка триває 1 тиждень або менше, для нагрівання води знадобиться більше енергії, ніж для підтримання води при поточній температурі. Під час прогулів, які тривають довше 1 тижня, це може заощадити енергію для вимкнення котла.

Це було корисно (202)
З клапана запобіжного тиску йде вода, це нормально? Підтверджено
Так, котел є посудиною під тиском. Коли тиск стає занадто високим, котел знижує його, випускаючи воду через клапан зниження тиску. Монтажник котла повинен мати належний дренаж.

Це було корисно (183)
Яке найкраще місце для встановлення мого котла? Підтверджено
Найкраще місце для встановлення котла знаходиться поблизу місця, де буде використовуватися найбільше теплої води (тобто: ванна кімната). Це забезпечує швидке постачання теплої води та мінімальні втрати тепла.

Це було корисно (159)
У чому різниця між котлом і газовим котлом? Підтверджено
Котел нагріває воду, перш ніж ви захочете її використовувати. Газовий котел нагріває воду в той момент, коли вона потрібна. Це означає, що за допомогою звичайного котла у вас може закінчитися тепла вода, коли водойма порожня.

Це було корисно (92)