Посібники для IKEA Каркаси ліжка

Нижче ви можете знайти всі моделі IKEA Каркаси ліжка, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як найкращим чином розібрати продукцію ІКЕА? Підтверджено
IKEA заявляє, що найкращий спосіб розбирати їхню продукцію — це слідувати інструкціям у зворотному порядку.

Це було корисно (11727)
У моєму продукті IKEA відсутній гвинт/заглушка/цвях. Де я можу отримати заміну? Підтверджено
У кожному магазині ІКЕА є відділ, де ви можете взяти безкоштовні гвинти, заглушки та інші елементи кріплення.

Це було корисно (5957)
Я хочу зняти дерев'яний дюбель зі свого виробу IKEA, але не можу його дістати. Що я повинен зробити? Підтверджено
Найкраще скористатися плоскогубцями та легким натисканням зняти дюбель. Не стискайте занадто сильно, інакше дюбель втратить зчеплення.

Це було корисно (700)
У мене є каркас ліжка IKEA, і відповідно до інструкцій мені потрібен промінь, але він не входив до комплекту. Що я повинен зробити? Підтверджено
Багато каркасів ліжок IKEA використовують середній промінь SKORVA. Його потрібно придбати окремо в магазині.

Це було корисно (398)
Яка мінімальна товщина матраца? Підтверджено
Для забезпечення всіх типів матраців рекомендується мати товщину не менше 16 см для забезпечення достатнього комфорту.

Це було корисно (156)
Чи можу я використовувати подвійний матрац на двоспальному ліжку з індивідуально регульованою основою ліжка? Підтверджено
Ні. Не можна покласти подвійний матрац на двоспальне ліжко з індивідуально решітчастою основою ліжка через можливу різницю висот між обома половинками. Кожній половині знадобиться один матрац. Також не можна використовувати подвійний матрац.

Це було корисно (71)
У чому різниця між рамою ліжка та коробчатою пружиною? Підтверджено
Рама ліжка вміщує лише матрац, але не пропонує амортизаційних та інших форм комфорту. Коробчаста пружина - це підставка для матраців, яка заповнена металевими котушками. Простір між котушками забезпечує додаткову вентиляцію. Поверх пружини коробки ви додаєте матрац і, можливо, матрац. Поєднання коробки пружини та матраца забезпечує хороший розподіл ваги та хорошу вентиляцію.

Це було корисно (64)
У чому різниця між дерев’яним і металевим каркасом ліжка? Підтверджено
Дерев’яні рами для ліжок, як правило, міцніші за металеві. Це означає, що при металевій рамі ліжка міцність потрібно частіше перевіряти, а гвинти частіше затягувати.

Це було корисно (1)