Посібники для Eglo Лампи

Нижче ви можете знайти всі моделі Eglo Лампи, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи все світлодіодне освітлення можна затемнити? Підтверджено
Ні, не всі світлодіодні ліхтарі можна регулювати яскравістю. Це вказано на упаковці або на самому світлі.

Це було корисно (239)
Я поклав нове світло у свою лампу, але воно не вмикається, чому це? Підтверджено
Деякі лампи виготовляються для джерел світла певної потужності. Коли вставляється джерело світла, що вимагає більшої потужності, ніж лампа, світло може не ввімкнутись. Якщо лампа подає набагато більшу потужність, ніж те, для чого призначене джерело світла, джерело світла може перегоріти.

Це було корисно (105)
Що таке просвіт? Підтверджено
Люмен - це одиниця виміру загальної кількості видимого світла, що випромінюється джерелом.

Це було корисно (104)
Чому колір світла важливий? Підтверджено
Як правило, існує два види світла, тепле світло і холодне світло. Холодне світло тримає вас різкими та неспальними. Тепле світло надає розслаблюючу дію. Тепло світла вимірюється в Кельвінах і вказується на упаковці самої лампи.

Це було корисно (101)
Які гвинтові основи існують? Підтверджено
У всьому світі існує безліч типів розеток, але найчастіше використовуються такі, що базуються на гвинті Едісона, позначеному буквою Е. У більшості країн гвинтові основи E27 та E14 є стандартними. У США стандартні стандарти E26, E17, E12 та E10.

Це було корисно (64)
Що говорять вати про мою лампу? Підтверджено
Вт - це одиниця виміру споживання електроенергії. Лампи, які виробляють більше світла, зазвичай використовують більше ват, але для порівняння світлового потоку завжди слід використовувати просвіт.

Це було корисно (59)
Що таке світлодіод? Підтверджено
Світлодіод позначає світлодіод. Проводячи потужність через напівпровідник у правильному напрямку, випромінюється світло.

Це було корисно (51)