Посібники для EMOS Метеостанції

Нижче ви можете знайти всі моделі EMOS Метеостанції, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Моя метеостанція передбачила, що піде дощ, але цього не сталося. Чому так? Підтверджено
Прогноз на метеостанції базується на тиску повітря. Загалом низький тиск означає погану погоду, а високий тиск означає хорошу погоду. Можливо, погода розвивається інакше, ніж прогнозує тиск повітря.

Це було корисно (1228)
Яке найкраще розташування метеостанції та її датчиків? Підтверджено
Сама метеостанція розміщена всередині і її потрібно тримати подалі від джерел тепла, таких як кухня, вікна або електроприлади. Окремий датчик зовнішньої температури потрібно розміщувати в тіні та принаймні на 1,25 м над землею. Датчик дощу потрібно розміщувати на відкритому майданчику, де він завжди може збирати дощ. Датчик вітру також потрібно розміщувати на відкритому майданчику з будь-якими перешкодами, що впливають на вітер.

Це було корисно (199)
Моя метеостанція має дощомір, чи може вона також вимірювати кількість снігопаду? Підтверджено
Деякі датчики дощу оснащені нагрівальним елементом, завдяки чому сніг тане і дозволяє вимірювати його. Без нагрівального елемента дощомір засмітиться, і вимірювання виконати неможливо.

Це було корисно (147)
Акумулятор у моєму пристрої окислюється, чи можу я все ще безпечно ним користуватися? Підтверджено
Так, пристроєм все ще можна безпечно користуватися. Спочатку вийміть окислювальну батарею. Ніколи не використовуйте для цього голі руки. Потім очистіть батарейний відсік ватним тампоном, змоченим в оцті або лимонному соку. Дайте йому висохнути і вставте нові батареї.

Це було корисно (147)
Чи можу я тривалий час залишати змінну батарею в пристрої? Підтверджено
Змінні акумулятори можуть тривалий час залишатися в пристрої, якщо пристрій використовується. Коли пристрій зберігається тривалий час, бажано вийняти батареї, щоб запобігти окисленню.

Це було корисно (146)