Посібники для JYSK Офісні стільці

Нижче ви можете знайти всі моделі JYSK Офісні стільці, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Який найкращий спосіб розібрати мій продукт JYSK? Підтверджено
JYSK заявляє, що найкращий спосіб розібрати їхню продукцію - це слідувати інструкціям назад.

Це було корисно (650)
Яка ідеальна висота офісного крісла відносно письмового столу? Підтверджено
Для досягнення оптимального положення сидячи стілець повинен знаходитись на висоті, щоб ваші ступні лежали рівно на підлозі, а верхня та нижня частини ніг знаходились під кутом 90 градусів. Перебуваючи в цьому положенні, торкніться коміркової кістки і нехай рука звисає вздовж тіла. Висота вашого ліктя - це ідеальна висота вашого столу.

Це було корисно (168)
Я хочу зняти дерев'яний дюбель зі свого виробу JYSK, але не можу його дістати. Що я повинен зробити? Підтверджено
Найкраще скористатися плоскогубцями та легким натисканням зняти дюбель. Не стискайте занадто сильно, інакше дюбель втратить зчеплення.

Це було корисно (142)