Посібники для IKEA Рейкові дена ліжок

Нижче ви можете знайти всі моделі IKEA Рейкові дена ліжок, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як найкращим чином розібрати продукцію ІКЕА? Підтверджено
IKEA заявляє, що найкращий спосіб розбирати їхню продукцію — це слідувати інструкціям у зворотному порядку.

Це було корисно (11725)
У моєму продукті IKEA відсутній гвинт/заглушка/цвях. Де я можу отримати заміну? Підтверджено
У кожному магазині ІКЕА є відділ, де ви можете взяти безкоштовні гвинти, заглушки та інші елементи кріплення.

Це було корисно (5956)
Я хочу зняти дерев'яний дюбель зі свого виробу IKEA, але не можу його дістати. Що я повинен зробити? Підтверджено
Найкраще скористатися плоскогубцями та легким натисканням зняти дюбель. Не стискайте занадто сильно, інакше дюбель втратить зчеплення.

Це було корисно (700)
Які типи матраців підходять для регульованих підстав з ліжком? Підтверджено
Не всі матраци можна використовувати на регульованих підставних ліжках. Найбільш підходять матраци з піни з пам'яттю, матраци з холодної піни, матраци з поліефіру та латексні матраци. Також можна використовувати кишенькові пружинні матраци. Внутрішні пружинні матраци та надувні матраци не підходять для використання з регульованими ґрунтовими підставами. Усі типи матраців можна використовувати на звичайних підставних ліжках.

Це було корисно (10)
Чи можу я використовувати подвійний матрац на двоспальному ліжку з індивідуально регульованою основою ліжка? Підтверджено
Ні. Не можна покласти подвійний матрац на двоспальне ліжко з індивідуально решітчастою основою ліжка через можливу різницю висот між обома половинками. Кожній половині знадобиться один матрац. Також не можна використовувати подвійний матрац.

Це було корисно (7)
Яка мінімальна товщина матраца? Підтверджено
Для забезпечення всіх типів матраців рекомендується мати товщину не менше 16 см для забезпечення достатнього комфорту.

Це було корисно (2)