Посібники для Ensto Термостати

Нижче ви можете знайти всі моделі Ensto Термостати, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Що таке мертва зона термостата? Підтверджено
Багато сучасних термостатів мають мертву зону. Якщо температура відхиляється менше 4 ° C від заданої температури, система не буде нагріватися або охолоджуватися. Ця так звана мертва зона термостата запобігає надто частому вмиканню та вимиканню системи, заощаджуючи енергію.

Це було корисно (1087)
Яке найкраще місце для кріплення термостата? Підтверджено
Найкраще місце для термостата - приблизно 1,5 метра над землею. Ніколи не розміщуйте термостат біля радіатора чи іншого обладнання, що випромінює тепло, або під прямими сонячними променями. Виберіть кімнату, якою часто користуються. У більшості випадків це вітальня.

Це було корисно (631)