Посібники для Дитячі автомобільні крісла

Нижче ви можете знайти всі бренди Дитячі автомобільні крісла, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можна розміщувати автокрісла Isofix в автомобілях без Isofix? Підтверджено

Більшість доступних автокрісел Isofix мають універсальне схвалення для кріплення ременями безпеки, на додаток до спеціального затвердження автомобіля. Це дозволяє кріпити сидіння ременями безпеки. Прочитайте посібник автокрісла для деталей. Є автокрісла Isofix, які неможливо закріпити ременями безпеки.

Це було корисно (704) Читати далі

Яке найбезпечніше місце для розміщення автокрісла? Підтверджено

Це частково залежить від автомобіля, але, взагалі кажучи, найбезпечнішим місцем є середина заднього сидіння. Тут дитина знаходиться якомога далі від боків і тому найкращим чином захищена від нещасного випадку. Однак це лише в тому випадку, якщо є повний 3-точковий ремінь безпеки. Якщо в наявності лише поясний ремінь, безпечніше використовувати заднє сидіння біля вікон.

Це було корисно (632) Читати далі

Чи можу я використовувати автомобільний шар у літаку? Підтверджено

Немає міжнародних вказівок щодо використання автокрісел у літаках. Залежно від моделі можливо, що автокрісло підходить для цього. Дозволено чи ні, залежить від авіакомпанії. Завжди звертайтесь до авіакомпанії заздалегідь, щоб це перевірити.

Це було корисно (205) Читати далі

Чи всі автокрісла Isofix можна встановити у всіх автомобілях з Isofix? Підтверджено

Ні, є універсальні та неуніверсальні автокрісла Isofix. Неуніверсальне автокрісло Isofix можна використовувати лише у призначених для цього автомобілях. Сидіння постачається зі списком моделей автомобілів, які підходять для використання з цим сидінням. Універсальне автокрісло Isofix можна використовувати лише в автомобілях, які обладнані системою Isofix та точкою кріплення Top Tether.

Це було корисно (157) Читати далі

Що таке Isofix? Підтверджено

Isofix - це міжнародно стандартизована система для кріплення автокрісел в автомобілях. В машині є кріпильні кронштейни Isofix. Ці кронштейни розташовані між спинкою та сидінням заднього сидіння та з'єднані з кузовом автомобіля. Автокрісло Isofix обладнане гачками, які можна легко прикріпити до кріпильних кронштейнів.

Це було корисно (148) Читати далі

Як довго моя дитина може перебувати в автокріслі? Підтверджено

Не дозволяйте дитині сидіти в автокріслі довше 1,5 - 2 годин на день. Багато сучасних колясок пропонують можливість прикріпити автокрісло зверху, що дозволяє швидко транспортувати вашу дитину. Також у цьому випадку не перевищуйте 1,5 - 2 годин на день.

Це було корисно (148) Читати далі