Посібники для Молоковідсмоктувачі

Нижче ви можете знайти всі бренди Молоковідсмоктувачі, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можна використовувати молоковідсмоктувач б / у? Підтверджено

Якщо є можливість продезінфікувати деталі, через які проходить молоко, наприклад, кип’ятячи їх, тоді безпечно використовувати молоковідсмоктувач, який використовується вдруге. У будь-якому іншому випадку це не є гігієнічним та недоцільним.

Це було корисно (54) Читати далі

Як довго я можу зберігати грудне молоко? Підтверджено

Це залежить від того, де ви його зберігаєте. При кімнатній температурі вона триватиме 5-10 годин. У холодильнику молоко можна зберігати свіжим протягом 5 днів або до 3 місяців у морозильній камері. У морозильній камері грудне молоко залишатиметься свіжим протягом 3-6 місяців. Після прогрівання молока його можна використовувати до 1 години. Якщо молоко пахне кислим, мабуть, краще не вживати його.

Це було корисно (20) Читати далі

У чому різниця між молоковідсмоктувачем із відкритою та закритою системою? Підтверджено

У молоковідсмоктувачів із закритою системою молоко не контактує з механізмом і надходить безпосередньо у резервуар. За відкритої системи молоко надходить через молоковідсмоктувач, а потім у резервуар. Тому закрита система є більш гігієнічною і вимагає менше очищення.

Це було корисно (18) Читати далі