Посібники для Coto Baby Прогулянкові дитячі коляски

Нижче ви можете знайти всі моделі Coto Baby Прогулянкові дитячі коляски, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Які плюси та мінуси використання повітряних шин на колясці? Підтверджено

Найбільша перевага повітряних шин на колясці полягає в тому, що вони дуже зручні як для дитини, так і для людини, що штовхає коляску. Повітряні шини забезпечують змочування на нерівних поверхнях, таких як ліс або пляж. Недоліком є ​​те, що пневматичні шини можуть зіпсуватися.

Це було корисно (228) Читати далі

Які плюси і мінуси використання поролонових шин на колясці? Підтверджено

Найбільша перевага пінопластових шин на колясці полягає в тому, що вони не можуть їхати рівно. Пінопластові шини дещо менше зволожують, ніж повітряні, але є більш зручними, ніж тверді сири. У багатьох сучасних колясках використовується поєднання твердих шин спереду та поролонових шин ззаду, що робить коляску рухливою та зручною.

Це було корисно (138) Читати далі

Які плюси і мінуси використання твердих шин на колясці? Підтверджено

Тверді шини роблять коляску дуже рухливою. Недоліком є ​​те, що цілісні шини забезпечують менше зволоження і, отже, менш зручні, ніж повітряні або пінопластові.

Це було корисно (133) Читати далі

Яка коляска краще для новонародженого? Підтверджено

Для новонародженої дитини насамперед важливо, щоб вона могла лежати рівно. Це сприяє здатності дихати та розвитку легенів.

Це було корисно (23) Читати далі

До якого віку ви користуєтеся коляскою? Підтверджено

В основному коляска використовується до 36 місяців (3 роки).

Це було корисно (18) Читати далі