Посібники для Рюкзаки-кенгуру

Нижче ви можете знайти всі бренди Рюкзаки-кенгуру, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можу я використовувати носилку під час вагітності? Підтверджено

Так, під час вагітності можна використовувати дитячі коляски, якщо не було явної медичної поради не робити цього.

Це було корисно (26) Читати далі

Яке найкраще положення для моєї дитини в колясці? Підтверджено

Найкраще положення може залежати від багатьох факторів, таких як вік, розмір або особисті переваги. Однак, як правило, дітей молодше шести місяців краще носити на лицьовій стороні обличчям до батьків. Це тому, що в цьому віці шия і голова недостатньо стійкі. У цьому віці оточення також може бути напруженим. Від шести місяців і старше ви можете носити дитину в положенні обличчям вперед або на спині.

Це було корисно (4) Читати далі