Посібники для Стерилізатори

Нижче ви можете знайти всі бренди Стерилізатори, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Я стерилізую пляшки щодня, але в них все ще є залишки молока. Чому так? Підтверджено

Завжди мийте пляшки перед стерилізацією. Стерилізатор використовується для знищення бактерій, але не є альтернативою щітці або посудомийній машині.

Це було корисно (92) Читати далі

Як часто я повинен очищати свій стерилізатор від накипу? Підтверджено

Якщо стерилізатор використовується регулярно, його слід очищати від накипу принаймні раз на 4 тижні, залежно від якості води у вашій місцевості.

Це було корисно (20) Читати далі

Дно мого стерилізатора стало коричневим, що мені робити? Підтверджено

Ймовірно, це спричиняє утворення накипу та ознаку того, що вам слід очистити стерилізатор від накипу. Зверніться до інструкції до конкретного стерилізатора, щоб дізнатися, як очистити вашу модель від накипу.

Це було корисно (14) Читати далі

Чи можна вручну висушити пляшку після стерилізації? Підтверджено

Ні, це не рекомендується. Вода, яка залишається на пляшці, стерильна і не містить бактерій. Під час ручного сушіння пляшки будуть додані нові бактерії, через що пляшка перестане бути стерильною.

Це було корисно (4) Читати далі