Посібник Dorma TS 99 Дверний доводчик

Потрібен посібник для вашого Dorma TS 99 Дверний доводчик? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 0.42 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Dorma TS 99 Дверний доводчик, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Dorma?
Так Ні
0%
100%
2 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Дверний доводчик скрипить, коли двері відкриваються, що я можу зробити? Підтверджено
Більшість доводчиків дверей можна розміщувати безпосередньо після покупки без додаткового змащення. Однак згодом може знадобитися змастити петлі, щоб запобігти зносу та уникнути небажаних шумів.

Це було корисно (188)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Drenth 01-02-2022
Я купив 1, але з яким трансформатором це йде?

відповідь | Це було корисно (0)(Translated by Google)
Посібник Dorma TS 99 Дверний доводчик