Посібник EFG Teamspirit Офісний стілець

Потрібен посібник для вашого EFG Teamspirit Офісний стілець? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 0.25 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про EFG Teamspirit Офісний стілець, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром EFG?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Яка ідеальна висота офісного крісла відносно письмового столу? Підтверджено
Для досягнення оптимального положення сидячи стілець повинен знаходитись на висоті, щоб ваші ступні лежали рівно на підлозі, а верхня та нижня частини ніг знаходились під кутом 90 градусів. Перебуваючи в цьому положенні, торкніться коміркової кістки і нехай рука звисає вздовж тіла. Висота вашого ліктя - це ідеальна висота вашого столу.

Це було корисно (237)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Посібник EFG Teamspirit Офісний стілець