Посібник EGO CS1800E Ланцюгова пилка

Потрібен посібник для вашого EGO CS1800E Ланцюгова пилка? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 28.67 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про EGO CS1800E Ланцюгова пилка, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром EGO?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Яке правильне натяг ланцюга на моїй бензопилі? Підтверджено
Підтягуючи ланцюги вгору, він повинен мати можливість підніматися трохи вище або під направляючу планку.

Це було корисно (316)
Чи потрібно мені носити засоби захисту слуху під час використання бензопили? Підтверджено
Так ти повинен. Хоча кількість шуму, який видає бензопила, може відрізнятися залежно від марки та моделі, але тривалий вплив сильного шуму може спричинити постійне пошкодження слуху. Ось чому корисно носити засоби захисту слуху.

Це було корисно (13)
Чи потрібно носити захист очей під час використання бензопили? Підтверджено
Так. Дрібні частинки можуть підлітати під час пиляння. Коли вони потрапляють в око, вони можуть завдати постійного пошкодження ока. Ось чому завжди потрібно носити засоби захисту очей.

Це було корисно (13)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований EGO.